ALGOLOGIE

22-23-1


Algologie ettevõtte 30-aastased uuringud ja saavutused on viinud kosmetoloogias erakordsete tulemusteni, partnerlus CEVA-ga (teadusliku uurimise ja tootmislaboratoorium, mis uurib vetikate omadusi ja võimalusi, on Euroopa kõige suurem organisatsioon) on võimaldanud Algologie´l kasutada oma toodetes väga efektiivseid komponente, mida luuakse ja toodetakse ettevõtte Bretagne´is asuvas laboratooriumis.


Algologie brendist

Kosmeetikafirma Algologie asub looduskaitsealal Looda-Prantsusmaal kaunis Pleubianis Bretagne´i provintsis Pen Lani poolsaarel, mis ulatub kaugele merre. See looduskaitseala paistab silma oma meeldiva olustiku, paraja kliima ja väga puhta mere poolest.


Selles külmas merevees, kus temperatuur ei tõuse üle 15 kraadi, elutseb 617 vetika liiki, neist 20 on kasutusel kosmetoloogias. Siin asutati Prantsusmaa esimene tehas, mis tootis merevetikatest alginaati. Ka tänapäeval on see koht tuntud oma edukuse ja jätkuva arenguga vetikaalastes uuringutes. Siin asub CEVA tehniline uuringukeskus, kus kohtuvad üle kogu maailma pärit teadlased ja üliõpilased.


lieu1

Meri on mereolendite loomulik elukeskkond!


Merevees leidub rohkem kui 96 mineraali, mis on väga olulised meie organismi, sh ka meie naha normaalseks toimimiseks. Merevesi on elujõu ja energia kõige puhtam kontsentraat, aga samuti ka hinnaline allikas organismi tasakaalu taastamisel.


mer1

on Maal peamised orgaanilise materjali allikad. Nad loovutavad atmosfääri peaaegu poole kogu planeedi hapnikust! Olles suurepärased jõgede, järvede ja ookeanite puhastajad toodavad vetikad suurel hulgal kasulikke komponente – proteiine, vitamiine, oligo-elemente, mineraalsoolasid ja rohkem kui 45 aktiivseid merepäritolu koostisosi.


Kuna vetikate bioloogiline elukeskkond sarnaneb paljud inimese plasmaga, siis kõik need kasulikud ained imenduvad meie organismi takistusteta võimaldades nii parandada vereringet, mõjudes hästi piirkondlikele rasvaladestumistele ning aidates säilitada naha ning kogu organismi toonust.


alg

Algologie 30-aastased saavutused on järgmised :

– parimate tõestatud omadustega merepäritolu aktiivainete hoolikas valik – toodete konsistents on erakordselt kerge ja meeldiv – tulemused on nähtavad ja kestvad


Meie uuringud ja partnerlus CEVA-ga (teadusliku uurimise ja tootmislaboratoorium, mis uurib vetikate omadusi ja võimalusi, on Euroopa kõige suurem organisatsioon) on võimaldanud Algologie´l kasutada oma toodetes erakordselt efektiivseid aktiivseid komponente.


Tooteid valmistatakse ja toodetakse Algologie laboratooriumis Bretagne´is asudes looduse vahetus läheduses.


labo1-u5488-fr

algo3 Tuginedes aastatepikkustele teadmistele ja teaduslikele andmetele vetikate ja mere kasulike ainete toime kohta, töötas Algologie uurimislaboratoorium välja innovaatilise Algo3 kompleksi. See on unikaalne aktiivsete komponentide kooslus, mis täidab naha kolme peamisest vajadust:


  • mineraalide tasakaalu taastamine tänu Golfi hoovuse merevee kõrgele kontsentratsioonile, mida saadakse unikaalsest Bréhat saarestikust
  • niisutamine tänu punavetika Chondrus crispus´e ekstraktile
  • pruunvetikas Alaria esculenta kaitseb aga vabade radikaalide eest.

Ilusa ja terve naha valem peitub enamike Algologie toodete koostises.


Algologie kataloog