Cosnobell

cosnobell_start

Eksklusiivkosmeetika, inspireeritud Nobeli Preemiast.

Ilu mis tuleb seestpoolt? Selliselt peaks sinu nahahooldustooted mõjumarakutasandil!

Kui soovite aeglustada vananemisprotsesse, on oluline mõjutada just seda sfääri, kus saab alguse uus elu. See on rakutuum. Spetsiaalne vananemisvastane aktiivainete kompleks TELOPLATIN tooteseerias võimaldab aeglustada vananemisprotsesse raku sees.

Tooteseeria TELOPLATIN kingib igapäevaselt Teie nahale enneolematu hoolduse, võimaldades välja paista nahal nooruslikum ja säravam. Salajased looduslikud jõud ja kaasaegne teadus on ühendatud, et tagada Teie naha nooruse ja ilu püsimajäämine. Lisaks oleme loobunud mineraalõlide ja parabeenide kasutamisest toodetes.

TELOPLATIN – COSNOBELLI vananemisvastane tooteliin

TELOMERE PROTECT – 2009. aastal Nobeli preemia meditsiinisaavutuste kategoorias avastatud eriline ensüüm. Miks? See ensüüm kaitseb kromosoome. Iga raku jagunemisega kaasneb kromosoomi lõpu lühenemine, mille tulemusel nahk kaotab toonuse ja lõdveneb. Valemi loomise põhimõte.

TELOMERE PROTECT aeglustab seda protsessi, samuti aeglustab ka raku tuuma vananemist. Tulemuseks on naha pikaajalisem nooruslikum välimus, nahk on elastsem ja pinguldatum, vähenevad kortsud.

PLATINUM MATRIX – EM® Ei tasu alahinnata peptiidide toimet vananemisvastastes toodetes.Kui aga need neurotransmitterid rakkude vahelises alas, ühinevad maailma haruldaseima väärismetalliga, muutub nende toime tugevamaks kui vabadel peptiididel. Mida tähendab peptiidide ja plaatina vaheline side sinu nahale rohkem elastsust, niisutatust ja naha oma kollageeni sünteesi stimulatsiooni.

ANTARCTICINE® Gükoproteiin avastati jäisest Põhjamerest ja see selgitab tema suurepärased omadused. Tema võime moodustada kristalle, kaitseb nahka kuivuse ja külma eest. Lisaks tõestatud ravitoimele, tõstab Antarcicine kollageeni tootmist ja raua moodustumist nahas.

SELGE JÄINE VESI HARDANGERJØKULEN

Tuhandeid aastaid tagasi oli see vananemisilmingute vastane salarelv varjul Norra mäestikus. Ülisuur liustik Hardangerjøkulen säilitab turvaliselt ja kindlalt oma vee kristalle, ega lase tänapäevase väliskeskonna saastel oma väärtusi kahjustada Looduslikud mineraalained liustiku vees, stimuleerivad naha loomulikke kaitsemehanisme, tänu sellele paraneb ensüümide aktiivsus ja metabolism. Paraneb rakkude uuenemisvõime.

COSNOBELL on keskendunud uuenduslikule tootesarjale HYDRAPORIN, mis annab intensiivse ja pikaajalise tulemuse naha niisutuses. Nobeli preemia võitnud teaduslikud saavutused ja looduslikud komponendid on ühendatud võitluses ajaga.

Kui Nobeli preemia võitnud teaduslike saavutuste ja looduslike komponentide mõjud ühendada, aja vastu võitlemisel, siis ei saa vananemisvastane võitlus olla pelgalt pealiskaudne.

Vananemisvastane efekt ei ole pealiskaudne. See baseerub kõrgkvaliteedilistel aktiivainetel, mis mõjutavad naharakke sügavamates nahakihtides. See parandab mikroskoopiliselt väikeste rakkude aquaporiinide kanalite kvaliteeti ja kvantiteeti nahas. Keha loomulikud niisutusmehanismid on stimuleeritud ja tugevdatud.

  • HYDRAPORIN on aktiivaine mille aluseks on õuna ja rohevetika ekstraktid, mis toetavad naha niisutust pikaajaliselt.
  • Bretagne planktoniekstrakt omab märkimisväärseid multifunktsionaalseid omadusi. Põletikuvastane ja naha kaitsemehanisme reaktiveeriv.
  • Hüaluroonhape on oluline komponent nahas mille tootmine aja jooksul väheneb ja mida tuleb nahale lisada.
  • Puhtaim Norra liustike vesi toetab naha naturaalseid funktsioone ja aktiveerib HYDRAPORIN kompleks tooted.

HYDRAPORIN – sügavniisutav liin COSNOBELLILT

COSNOBELL HYDRAPORIN vananemisvastased tooted tõstavad naharakkude niiskusisaldust ning annavad värske tulemuse. Toodetud Saksamaal ja ei sisalda mineraalõli ega parabeene.

Cosnobell kataloog (.PDF)


Cosnobell tooted