PBSerum

PBSerum

Üsna peagi rõõmustame me oma kliente uute Eesti turule saabuvate toodetega. Seekord pakume brändi, mis on sobiv klientidele, kes peamiselt tegelevad aparaatkosmeetikaga, kuid kasutavad ka traditsioonilisi meetodeid.

PB Serum – innovaatilised tooted – kuivseerumid. Tänu lipolüütilisele tehnoloogiale (väga madalal temperatuuril dehüdreogeenitud ) aktiivained säilitavad oma algsed toimed ja kõrge efektiivsuse. Kuivtoote kasutamisel segatakse koostisained kas spetsiaalse aktiveeritud lahusega, või soolalahusega, mis tagab värske ja efektiivse toote.
Preparaate võib kasutada nii manuaalselt, aparaatidega, kui ka mesorolleriga.

Kõik tooted sisaldavad unikaalset bioaktiivset kompleksi keratinaas KerA PB33, väga õrn, kuid tõhus koorimine nahale, mis ei kahjusta naha epidermaalbarjääri, ega vähenda naha niiskustaset.
Ülipuhas biotehnoloogiline keerukas kompleks keratinaas. KERA PB333 tugevdab nekjakordselt aktiivainete imendumist nagu vitamiinid, hüaluroonhape jms.

MK3_3542

HYALURONIC COMPLEX PROFESSIONAL

Omab vananemisvastast toimet, vähendab nii sügavamaid kui ka pindmisi kortse, tasandab näo mikroreljeefi, pikaajaline tõstev ja pinguldav efekt. Preparaat sisaldab madala molekulmassiga hüaluroonhapet.

MK3_3548

RADIANT COMPLEX PROFESSIONAL

Toode, mis annab nahale sära. Näidustused – matt, tuhm jume, väsinud- ja stressis nahale, samuti hüperpigmentatsioon. Vähendab erüteemi, sisaldab 20%. C- vitamiini.

MK3_3553

MULTIVIT COMPLEX PROFESSIONAL

Akne ilmingutega rasusele seborroilisele nahale, nahka elustav ja tervendav preparaat. Sisaldab lipaaskompleksi PB500, samuti B- vitamiinide grupi kompleksi ( B -1, -3, -5, -6 vitamiine).

MK3_3539

EQULIBRIUM COMPLEX PROFESSIONAL

Vähendab naha tundlikkusest tingitud defekte nagu ebatasasused, punetused ja ärritused, suurendab naha elastsust. Võib kasutada ka pigmentatsiooni tasakaalustamiseks.

Ühtlustab naha mikroreljeefi, silub ka sügavamad kortsud, taastab naha päikesekahjustusest tingitud defektid, silub atroofilised ja hüpotroofilised armid. Sisaldab A-, E- ja C- vitamiine.

MK3_3534

EXTREME FIRMNESS COMPLEX

Noorendava efektiga toode, lõtvunud ja kortsudega nahale. Täidab naha suurepäraselt. Kiirelt ja efektiivselt lahendab hulgaliselt vananemisest tingitud probleeme. Parandab jumet ja naha reljeefi, vähenevad ja kaovad kortsud, pinguldab nahka, kaotab voldid.

Toode mõjutab kollageeni tootmist nahas. Sisaldab DMAE (dimetüülaminoetanool ) C- vitamiini ja kollagenaasi PB220.

MK3_3534

EXTREME FIRMNESS+ COMPLEX

Toode on mõeldud ainult aparaatseks kasutamiseks. Toote efekt on sama mis EXTREME FIRMNESS kuid kontsentratsioon on seitse korda kõrgem.

Samuti on olemas kehahooldustooted. Preparaadid, mida viiakse naha sisse nii manuaalselt kui aparaate kasutades.

PBSerum-smooth

SMOOTH / SMOOTH+

Vähendab kiulist tselluliiti ja rasva ladestumisest tingitud ebatasasusi.

Uuringute tulemusena selgus, et programmi läbinutel vähenes maht keskmiselt 1,5 cm, fibroosne tselluliit vähenes 93% ebatasasused kadusid 100%.

Peamine aktiivaine on kollagenaas G/H PB220.

Suurepärane toode kombineerida vaakummassažiga ja ultrafonoforeesiks.

PBSerum-drain

DRAIN / DRAIN+

Drenaaži efekt ja kõhnumine, kergekujuline tselluliit.

Uuringute tulemusel peale protseduuride programmi läbimist, kehamaht vähenes 2,2 cm, naha kvaliteet paranes 100% uuringus osalenutel.

Peamine aktiivaine on hüaluronidaas PB3000.

Ideaalselt sobib vaakummassaažiks ja ultrafonoforeesiks.

PBSerumSlim

SLIM / SLIM+

Vähendab lokaalset rasva ladestumist ja tselluliiti. Kehamaht vähenes keskmiselt 1,7 cm, tselluliit vähenes 91% ning pinguldav efekt ja rasvaladestuste vähenemine 100% uuringutes osalenutel.

Peamine aktiivaine, Lipaas PB500, suure molekulmassiga hüaluroonhape.

Ideaalselt sobib kasutamiseks elektroporatsiooni, ultraheliliftingu galvanisatsiooni ja ultrafonoforeesiga.