Uus nahka hooldav koorija Three-in-One

100502

DOUBLE PEELING PLUS on kombineeritud ensümaatilise toimega naha sügavamates kihtides ja mehaanilise toimega naha pindmisel kihil.

1. Kõrgtehnoloogilised fermendid puhastavad sügavamat sarvkihi kihti

2. Bioloogilised koorivad, biolagunevad, hüdrogeenitud, sileda pinnalised jojoba õli graanulid, eemaldavad õrnalt nahalt surnud naharakud, seejuures ärritust tekitamatta.

3. Täiustatud niisutav kompleks E- vitamiinis sisalduvad väärtuslikud naturaalsedained tõstavad rakkude regeneratsiooni, niisutavad ja kaitsevad vabade radikaalide eest. Bretagne planktoni ekstrakt, Norra liustike vesi, hüaluroonhape ja mandliõli muudavad teie naha siidiselt siledaks ja säravamaks, kui ei kunagi varem.

4. Regulaarne DOUBLE PEELING PLUS kasutamine tagab teie rakkude korrapärase uuenemise, ning valmistab naha ette järgnevatele toodetele.

DOUBLE PEELING PLUS kanda ühtlase kihina nahale, laske tootel toimida 3-5 min. Vähese vee abil muutke toode emulsiooniks ja eemaldage puhta veega. Ideaalne on eemaldate toote nahalt ACTIVE REFRESHING TONIC -ga. COSNOBELLILT, seejärel puhastage nahk niisutatud svammiga või leige kompressiga. Vältida silmadeümbruse piirkonda

100502 – 40,00 € (50 ml)